STARtuok! antraštėSTARtuok!NaujienosApieRegistracijaKontaktaiKontaktaiFacebook

Linksmas, Žavus, Kūrybingas, Novatoriškas ir Naudingas – kas? Taip, neapsirikai, tai – Jis. Kasmet vis labiau stebinantis, viliojantis ir tobulėjantis – reklamų konkursas STARtuok!

Drauge su pavasariu atskubantis STARtuok! siūlo įsisukti į reklamų kūrimo ir seminarų sūkurį.

Šiemet laukiame kūrėjų, norinčių kurti spaudos arba vaizdo reklamas. Na, o kad būtų lengviau „pagauti“ idėją, siūlome 5 reklamų kategorijas: partizaninė reklama (1), laisvalaikis (2), pramogos (3), socialinė reklama „Pasilik studijuoti Lietuvoje” (4) ir originali reklama (5).

Nemažiau STARtuok! stebins ir savo renginių gausa. Visų pirma – interaktyvieji reklamos specialistų seminarai. Ir ne šiaip specialistų, o tikrų tikriausių profesionalų! Juk seminarus ves žymiausių Lietuvoje reklamos agentūrų vadovai bei reklamos kūrimo asai.

Pirmasis seminaras jau kovo 23, trečiadienį. Reklamos agentūra „Milk”, susišlavusi bene svarbiausius pernai metų „Adrenalino” apdovanojimus ir tapusi „Metų agentūra” pasakos apie „Reklamą pagal Džeką Skerdiką”. Drauge atšvęsime ir STARtuok! 2011 atidarymą.

Lygiai po savaitėlės, kovo 30 d. antrasis seminaras „Būti aktoriumi” kartu su žinomiausia Lietuvoje kasting’o specialiste ir garsiausių televizijos projektų režisiere – Edita Kabaraite. Lektorė pažadėjo, kad seminaro dalyviai netgi galės patys sudalyvauti ir save išbandyti tikrame kasting’e. Kas žino, galbūt būtent ČIA prasidės tavo žvaigždės karjera?

Jau balandžio 6 visus kviečiame į trečiąjįSTARtuok! seminarą. „Socialinė reklama ant popieriaus ir realiame gyvenime arba, kodėl cigaretės lyginimas su š... skatina rūkyti”. Būtent taip savo temą pristatė didžiausias bei žymiausias socialinės reklamos specialistas ir „profas” bei vienintelės Lietuvoje socialinės reklamos agentūros „Nomoshiti” vadovas – Paulius Rymeikis.

Beje, seminarų laikas ir vieta nesikeičia: Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas, 5 – oji auditorija, 18:00 h.

Po seminarų maratono kviečiame įsijungti į interaktyvias kūrybines reklamos dirbtuves. Balandžio 27 – vaizdo reklama, gegužės 13 – spaudos reklama. Būtent čia turėsi puikią galimybę savo akimis išvysti visą reklamos kūrimo procesą ir jame sudalyvauti pats.

Savo sukurtas reklamas mums galite siųsti iki gegužės 9 dienos. Na, o visi, kompetetingosios komisijos akivaizdoje sužibėję savo originalumu, įtaigumu bei kūrybiškumu, bus apdovanoti per galutinį renginį – gegužės 20 d .

Išbandyk pavasarį su STARtuok!


Kategorijos

Partizaninė reklama
Partizaninė reklama – tai mažiausiomis sąnaudomis pasiektas pats didžiausias žinomumas. Būtent tokios reklamos ir laukiame šioje kategorijoje. Kurkite kažką neeilinio, darykite netikėto, nustebinkite aplinkinius. O viską, ką padarėte, nufilmuokite ar nufotografuokite ir atsiųskite mums. Ši kategorija skiriasi nuo visų kitų, nes jums reikia įgyvendinti savo partizaninės reklamos sumanymus (mieste, mokykloje, universitete ar bet kur kitur), juos nufilmuoti ar nufotografuoti.

Kategoriją remia: alt

Originali reklama
Kas yra originali reklama? Būtent to mes klausiame tavęs. Kaip norimą daiktą ar paslaugą galima išreklamuoti kitaip? Kokią originalią vaizdo ar spaudos reklamą reikia sukurti, kad visi kiti nustebtų ir pasakytų – to nesitikėjau? Ši kategorija suteikia tau kūrybos laisvę ir laukia pačių originaliausių spaudos bei vaizdo reklamų.

Kategoriją remia: alt

Pramogos
Kas kas, tačiau studentas ir moksleivis tikrai žino, kas yra geros pramogos. Tad kodėl to neparodžius visiems? Sukurk reklamą apie pramogas, parodyk, kaip iš tiesų reikia linksmintis ir kur geriausiai galima praleisti laiką. Komisija lauks įdomiausių spaudos ir vaizdo reklamų.

Kategoriją remia: alt alt alt alt alt

Aktyvus laisvalaikis
Ką veiki laisvalaikiu? Mezgi, slidinėji, žiedi puodus, grybauji, valdai lėktuvą, laipioji medžiais ir uolomis, o gal skaitai, sprendi galvosūkius, valgai ar miegi? Puiku! Sukurk spaudos ar vaizdo reklamą šia tema ir pasiimk tau skirtus šios kategorijos rėmėjų prizus.

Kategoriją remia: alt alt alt

Pasilik studijuoti Lietuvoje
Tai penktoji ir labiausiai apibrėžta konkurso kategorija. Čia laukiamos spaudos arba vaizdo socialinės reklamos, raginčios jaunimą ne išvažiuoti, o pasilikti studijuoti Lietuvoje. Juk žinai, kodėl verta likti Lietuvoje, kokie Lietuvos aukštojo mokslo privalumai, galų gale, kodėl būtent tu pasilikai studijuoti čia. Visą tai sudėk į reklamos formatą ir atsiųsk mums.

Kategoriją remia: alt

Papildoma kategorija – radijo reklama
Projekto partneris ir draugas ZipFM suteikia Tau unikalią galimybę būti išgirstam visos Lietuvos. Sukurk bet kokio pobūdžio iki 15 s. trukmės audio reklamą ir atsiųsk ją mums. Geriausius išrinks ir paskelbs ZipFM laidų vedėjai, tavo reklamą žinos ir kartos visi draugai ir pažįstami, nes ji bus transliuojama radijo eteryje.

Kategoriją remia: alt

Svarbu: Nei vienoje reklamoje negalima naudoti jau egzistuojančių įmonių vardų ar prekių ženklų.

Atnaujinta (Pirmadienis, 04 Balandis 2011 15:10)

 
Draugai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai