STARtuok! antraštėSTARtuok!NaujienosApieRegistracijaKontaktaiKontaktaiFacebook

Komanda


GIEDRĖ RUTKAUSKAITĖ

projekto vadovėSTARtuok! – smagus darbas, puiki komanda, daug kūrybos. Tai jau tapo gyvenimo būdu. Na, o reklama man pirmiausiai yra menas. Menas išreikšti save, menas nustebinti, menas išsiskirti, menas kalbėti visiems suprantama, tačiau be galo originalia kalba.

Drąsiai sakau, kad STARtuok! yra tavo ateities projektas. Jis suteikia puikią progą pačiam pasidomėti (seminarai), prie viso to prisiliesti (reklamos kūrimo dirbtuvės), pamatyti (reportažai ir straipsniai) ir, galiausiai, veikti (konkursas). Jei nori įrodyti sau ir kitiems, ką iš tiesų sugebi, nepraleisk šio šanso, parodyk, kiek ryžto yra tavyje!

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  

GABRIELĖ VILUTYTĖ

marketingo vadybininkė


Su komanda ieškome gerų dėdžių ir tetų, kurie savanoriškai atvertų savo pinigines ir paremtų šį vien tik iš gerų paskatų organizuojamą projektą.

Gera reklama – ne ta, kurioje skraidančios dešrelės skelbia apie prekybos centruose taikomą 69 % nuolaidą. Tikrai gera reklama turi priversti stabtelėti ir pagalvoti. Reklama turi šokiruoti, atverti akis, priversti, į, atrodo, kasdienį dalyką, pažiūrėti kitaip.

Svarstydamas, kodėl verta dalyvauti STARtuok!, atsakyk sau: Ar suspėjai perskaityti tiek knygų, kiek projekto lektoriai? Ar žinai kokie reikalai ir reikaliukai vyksta reklamos industrijoje? Ar jau įgijai žinių, kurių užtektų reklamos sukūrimui ir galėtum drąsiai teigti, jog esi reklamos srities išmanytojas? STARtuok! - tavo galimybė rinktis sužinoti šiek tiek daugiau nei jau žinai.

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
AGNĖ SABALIAUSKAITĖ

viešųjų ryšių atstovė


STARtuok! atlieku RsV specialistės pareigas. Taigi, trumpiau tariant, esu projekto žiniasklaida :)

Dabar, kai reklamų įvairovė išties labai didelė, mano žvilgsnį labiausiai patraukia paprastos, trumpos, taiklia mintimi sužibančios reklamos. Tai dažnai yra reklama, kuri „žaidžia“ mūsų kasdienio gyvenimo ypatumais, pavyzdžiui, tradicijomis, įpročiais, ydomis, vaikystės prisiminimais. Tai reklama sukurianti savumo, artimumo ir būtinumo įspūdį.

Kai visi aplink skanduoja „Krizė“, manau, nevertėtų pamiršti ir materialinės STARtuok! naudos pusės. Argi gali būt geriau, kai už savo kūrybą esi ne tik pagerbiamas, bet ir svariai įvertinamas?

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte taiINDRĖ GLAZAUSKAITĖ

žmogiškųjų išteklių koordinatorė


Esu atsakinga už žmogiškuosius išteklius bei STARtuok! komandos susikalbėjimą su akademine VU KHF bendruomene.

Man gera reklama turi būti: originali, netikėta, paliekanti įspūdį. Iš šitų ingridientų išeina puikus kokteilis.

Verta dalyvauti šiame projekte, nes tai puiki (nemokama) proga išklausyti naudingų seminarų ir pačiam išbandyti jėgas – parodyti draugui, kaimynui ir visai Lietuvai savo talentą, aštrų protą, idėjas. Skundiesi, kad nėra kur dalyvauti ir išreikšti tavyje tūnantį genijų? Maloniai kviečiam! :)

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai


RASA MIKALAUSKAITĖ

marketingo vadybininkė


STARtuok! komandą sudaro kūrybingi, aktyvūs ir norintys veikti žmonės. Projektas tobulėja ir tai mūsų visų nuopelnas! Kartu su visais komandoje generuoju idėjas bei ieškau paramos joms įgyvendinti. Taip pat nenustebk, jei pamatysi mane zujant aplink su fotokamera ir nepamiršk šypsotis.

Reklamų yra milijonai.. milijonai milijonų... O Gera Reklama yra ta viena iš tų milijonų, kuri ‘kabina’, kuri prikausto, kurios greitai nepamirši ir nori pamatyti vėl!

Kodėl gi neparodžius to, ką sugebi parodyti šioje srityje? Tam mes turime šį konkursą. Kodėl gi nesužinojus daugiau negu jau žinai apie reklamą? Tam organizuojami seminarai. Nori reklamą pačiupinėti? Nepamiršk kūrybinių dirbtuvių! Ir dar kai kas... TIKRAI verta pamatyti, ką sukūrė Tavo konkurentai. Tiesiog privalu dalyvauti reklamų peržiūros renginyje!

 LIGITA NASICKAITĖ

marketingo vadybininkė


Jau antrus metus augu STARtuok! komandoje. Bendromis jėgomis dirbu marketingo srityje, t.y., kalbinu žiniasklaidos atstovus, kad šie padėtų mums paskleisti kuo platesnę žinią apie projektą. Reklama man yra intriguojančiai įdomi sritis – žmogaus psichologijos išmanymo, pašėlusių idėjų ir meninės kūrybos sintezė. STARtuok! projektas būtent ir suteikia Jums, jaunieji kūrėjai, sąlygas pažinti ir atrasti reklamos subtilybes bei viešai realizuoti savo idėjas. Tad neklausk, ar verta dalyvauti... Tiesiog ateik, išgirsk, sukurk ir būk įvertintas profesionalų!


VYTAUTĖ VILUTYTĖ

stilistė


Nublizginu STARtuok! žvaigždutę, parenku jai madingiausią kostiumą, priderinu makiažą ir nepriekaištingai sušukuoju. Taip, man teko garbė užimti STARtuok! stilistės-dizainerės pareigas. Reklama – svarbiausios mintys išsakytos per keliasdešimt sekundžių ar reklaminiu šūkiu. Čia nėra nereikalingo tuščiažodžiavimo. Tai - visa, kas svarbiausia, koncentratas. O juk sirupas saldesnis už „gaivą“ :)

Kodėl verta dalyvauti STARtuok!? Nes čia įgysi vertingų žinių, pasisemsi neįkainojamos patirties, patirsi neišdildomų įspūdžių ir pagaliau išlaisvinsi tą kirbantį norą kurti :)

VIKTORIJA KALVELYTĖ

marketingo vadybininkė


Vien tik pamačius pavadinimą STARtuok! jis patraukia akį ir sudomina. Norėjau išbandyti savo jėgas naujoje vietoje, naujoje srityje, ir tam labai tiko šis projektas su puikia idėja ir komanda, iš kurios galima daug pasimokyti.

Man gera reklama yra kaip daina, kurią pamatai ir norisi dar kartą išgirsti (šiuo atveju pamatyti). Tai būdas paveikti žmogų ir įtikinti, kad jam to reikia.

STARtuok! projektas suteikia progą ir gali padėti įgyvendinti kažkur viduje esančias idėjas. Tiesiog nereikia bijoti bandyti jas realizuoti ir parodyti, kad tu tikrai gali. Nes iš tikrųjų gali visi.MARIUS BACEVIČIUS

IT specialistas


Komandoje aš atsakingas už STARtuok! puslapio priežiūrą. Trumpiau tariant aš esu STARtuok! informatikas.

Gera reklama... hmm... turbūt tai kažkas naujo, neįkyraus, linksmo, trumpo ir įsimintino. Svarbiausia, kad ją pamačius nesinorėtų veikti kažką kita.

STARtuok! – šansas parodyti, ką sugebi, galimybė sukurti tai, kas, galbūt, pakeis reklamos stereotipą. Dar vienas pliusas – visa tai nemokama, tai kodėl gi nepabandyti?
Atnaujinta (Pirmadienis, 11 Balandis 2011 18:47)

 
Draugai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai