STARtuok! antraštėSTARtuok!NaujienosApieRegistracijaKontaktaiKontaktaiFacebook

Rėmėjai

VU KHF
Partizaninės reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: staigmena

Kauno humanitarinis fakultetas - vienintelis Vilniaus universiteto fakultetas įsikūręs kitame mieste ir gyvuojantis nuo 1964 m. Jis įsikūręs viename seniausių Kauno Senamiesčio kvartalų, studentus bei fakulteto svečius keri XVI-XVII a. architektūra, ypatinga istorine aura, kuri pavergia vos tik į jį įžengi.

VU KHF jau trečius metus remia ir palaiko STARtuok! reklamų konkursą. Geriausios partizaninės reklamos kūrėjus jis apdovanos ypatingu prizu. Tačiau šis prizas – staigmena, taigi nieko neišduosime. Galime tik pažadėti, kad jis bus išskirtinis, smagus ir labai vertingas. Sukurk geriausią partizaninę reklamą ir galėsi pats visiems papasakoti!Kalba.lt
Originalios reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: anglų kalbos kursai vasaros stovykloje

„Kalba.lt” – didžiausia kalbų mokykla Lietuvoje, jau 17 metų sėkmingai organizuojanti užsienio kalbų kursus Lietuvoje ir užsienyje suaugusiems, vaikams, įmonių vadovams ir darbuotojams. Taip pat konsultuojanti abiturientus studijų užsienyje klausimais, padedanti pasiruošti brandos egzaminams ir teikianti kitas su užsienio kalbomis susijusias paslaugas.

Konkurso dalyviams „Kalba.lt“ dovanoja unikalią galimybę gyventi dvi karščiausias vasaros savaites Druskininkų kurorte ir džiaugtis ne tik kokybiškais anglų kalbos kursais, bet ir pačiomis netikėčiausiomis ir įdomiausiomis pramogomis! Kalba.lt tikisi, jog originalios reklamos bus susijusios su mokslais netradicinėje aplinkoje. „Mūsų mokymo kursai visuomet siejasi su pramogomis, tad tikimės ir iš jūsų originalių idėjų”.


X-planet
Pramogų reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: extremalūs nuotykiai pramogų parke

X-Planet - tai didžiausias šeimos paramogų parkas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Nuotykių ir pramogų planetoje lankytojų laukia skirtingi atrakcionai, kupinos adrenalino sporto pramogos, žaidimo automatai ir įrenginiai visiems.

X-planet siūlo išbandyti kliūčių ruožą X-TRAIL arba laipiojimo uolą X-ROCK nemokamai. Baisu vienam? Pasikviesk draugą ir pramogaukit viename iš šių atrakcionų dviese. Tik čia patirsite kvapą gniaužiančius pojūčius, galėsite pasijusti tarsi kalnų alpinistai ar džiunglių tarzanai. Juk nėra Lietuvoje tokios uolos ant kurios užkopęs savo jėgomis galėtum pamatyti visą Vilnių!


UAB „VAIDUOKLIAI”
Pramogų reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: naktinės ekskursijos po miestus

UAB „VAIDUOKLIAI” – moderni ir novatoriška pramogų agentūra, organizuojanti originalias pramogas ir ekskursijas. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientams kokybiškų pramogų, naujų įspūdžių bei žinių bet kuriuo paros metu.

„Konkursas STARtuok! yra kūrybingas, novatoriškas ir naudingas, skatina studentus ir moksleivius domėtis, kurti ir turiningai leisti laisvalaikį. Palaikome šį projektą, nes tai atitinka mūsų vertybes“ –sako „VAIDUOKLIŲ“ komanda.

UAB „VAIDUOKLIAI” dovanoja 3 pakvietimus (po 2 asm.) į ekskursiją „Vaiduokliška naktis” Vilniuje ir 2 pakvietimus (po 2 asm.) į ekskursiją „Kauno senamiesčio vaiduokliai”- . Tai ekskursijos, suteiksiančios dalyviams naujų bei įdomių žinių apie miestą ir jo legendas.


5D kinas
Pramogų reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: kvietimas į visus repertuare esančius 5D filmus

5D kinas – karšta naujiena Lietuvoje! 5D formate filmo rodymo technologija leidžia panerti į nepamirštamų jausmų ir pojūčių oazę, pajusti skrydžio bei kritimo jausmus, maksimaliai realiai išgyventi įvairias ekstremalias situacijas, susipažinti su Žemės bei kitų planetų gyventojais. Specialūs 3D akiniai maksimaliai paryškina filmo realybės efektą, vaizdas tarsi atgyja, o Jūs tampate pagrindiniu filmo veikėju.

5D kinas padovanos kvietimą į visus 5D filmų repertuarus Vilniaus Akropolyje. Turėsite galimybę išgyventi „Lenktynes Pietų ašigalyje”, išbandyti „Amerikietiškus kalnelius rojuje ir laukiniuose vakaruose”, aplankyti „Mirties namą” bei kitus svaiginančius filmus. „Tikime, kad nauji pojūčiai pozityviai ir teigiamai nuteiks būsimus reklamos „Guru“ “ – sako prizo steigėjai.


ZORB
Pramogų reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: extremalios pramogos su „Zorbu“

UAB „AVAS” teikia reklamos ir informacijos skelbimo informaciniuose terminaluose paslaugas bei parduoda techninę įrangą, teikia šios įrangos priežiūros paslaugas. Nuo 2010 metų bendrovė įsiliejo į pramogų ir laisvalaikio Lietuvos rinką, pasiūlydama gana neįprastą, ekstremalią pramogą – zorbingą. Tai pramoga visiems, kurie nori naujų įspūdžių, gerų emocijų.

Konkurso dalyviams skiriame vieną nusileidimą Oro burbulu (Zorbu). Kadangi Oro burbulas yra dvivietis, prizas gali būti skiriamas dviems asmenims. Taip pat dovanojame du pasivaikščiojimus Vandens kamuoliu. Nusileidimas Zorbu yra visiškai saugi pramoga, nes balionas yra minkštas, o žmonės jame sėdi specialiai tam pritaikytose sėdynėse. Patirsite pojūčių, kurie iš dalies prilygsta kosmonautų treniruotėms centrifūgoje! Vandens kamuolys – tai itin linksma ir gausią juoko dozę garantuojanti pramoga.


Šaudom.lt
Pramogų reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: diena dažasvydžio parke

Sveikiname atradus kokybiškiausias dažasvydžio paslaugas teikiantį klubą Kaune – Šaudom.lt! Išsirinkite 1 iš 3 dažasvydžio bazių ir pirmyn į mūšį! Žaisdami pajusite kas yra komandos dvasia, patirsite kovos jaudulį, tikrai pasikrausite adrenalino ir išvyksite kupini geros nuotaikos!

Dažasvydis – puiki priemonė sustiprinti kolektyvą, švęsti gimtadienio, sukaktuvių, bernvakario ar mergvakario ir kitas šventes. Žaidimo trukmė 2-3 valandos. Jų metu išbandysite įvairiausių tipų žaidimus priklausomai nuo pasirinktos erdvės. Po visko gamtos apsuptis ir malonumai neribotam laikui nemokamai! Dažasvydis - Šaudom.lt - puikiai praleisto laiko garantija! Nepamirškite atsinešti 1 kilogramą šašlykų, 2 kilogramus geros nuotaikos ir 3 kilogramus kareiviškų batų.


ZIP FM
Radijo reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: 15 reklamos transliacijų

ZIP FM – jaunatviška, novatoriška bei nuolat originaliomis laidų idėjomis stebinanti radijo stotis, kurios programą daugiausiai sudaro muzika ir pramoginės laidos, orientuotos į jaunimo auditoriją.

Kas jums yra gera reklama? Gera reklama – kai klausant/ stebint pirmąsias reklamos sekundes gali be sąžinės graužaties pasakyti užsičiaupk/ patylėk savo juokingą istoriją pasakojančiai antrajai pusei.

Geriausiojo audio reklamos kūrėjo reklama bus transliuojama per ZIP FM radijo stotį. ZIP FM dovanoja 15 vnt. tavo reklamos (iki 15 sekundžių) transliacijų. Kuo šis prizas yra ypatingas? Nes norint nusipirkti tiek reklamos eiliniam Nigerijos piliečiui dirbančiam už minimalų mėnesinį darbo užmokestį reiktų dirbti 3 metus.


Brandwatch
Pasilik studijuoti Lietuvoje kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: „Brandwatch” dovanų kuponas
Respublika
Spaudos reklamos rėmėjas
Įsteigtas prizas: Reklamos išspausdinimas „Respublikoje”
Watersport
Aktyvaus laisvalaikio kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: 300Lt dovanų kuponas vandens pramogoms!

Watersport - ekstremalias vandens pramogas Lietuvoje populiarinanti įmonė, pristatanti naują sporto šaką –vandenlentes (angl. wakeboarding).


Turime optimizmo, kad vandenlenčių sportas taps ir Lietuvos žmonių gyvenimo būdu, suteikiančiu:
- laisvės
- sveikos rizikos
- iššūkių sau
- ir daugiau pasitikėjimo savimi


eXpedicija.lt
Aktyvaus laisvalaikio kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: dovanų kuponai įvairioms aktyvaus laisvalaikio pramogomseXpedicija.lt - tai komandos formavimo ("team building") projektai, nuotykinis orientacinis, kelionės baidarėmis ir žygiai į kalnus, laipiojimas Pagonijos uola, įvairiais elementais medžiuose - Pagonijos voratinkliu.


Lokės pėda
Aktyvaus laisvalaikio reklamos kategorijos rėmėjas
Įsteigtas prizas: vertingas ir labai smagus ;)
AB „Autrolis”

Didysis STARtuok! vežikas – AB „Autrolis”. Tai - viešojo keleivinio transporto įmonė, užsiimanti keleivių vežimu troleibusais Kauno mieste.

„Autrolio” prizas STARtuok! dalyviams – nemokamas 2 valandų pasivažinėjimas „Linksmuoju Troleibusu”“. Taip taip, tai tas pats senutis, apvalutis, bet vis dar kaip bitutė dūzgiantis „Škoda” troleibusas, kadaise kursavęs Kauno gatvėmis. Tačiau neapsigauk, nes viduje jis gerokai pasikeitęs - vietoje keleivių kėdžių įrengti minkštasuoliai su stalais, garso aparatūra nė vienam neleis užmigti, o moderniame televizoriuje galėsite stebėti koncertus. „Kai eiliniai vakarėliai tampa nuobodūs, Linksmasis troleibusas – jūsų galimybė apversti vakarėlį aukštyn kojomis” – sako „Autrolis”.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 21 Balandis 2011 21:17)

 
Draugai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai