STARtuok! antraštėSTARtuok!NaujienosApieRegistracijaKontaktaiKontaktaiFacebook

Naujienos

Geriausios STARtuok! reklamos

Geriausia aktyvaus laisvalaikio kategorijos reklama
Aušrinė Jankevičiūtė, Inesa Bankovska, Evelina Jauneikaitė ir Ieva Bartaškaitė

Orginalios reklamos kategorija
Jolanta Vainikonytė

 

Socialinės reklamos "Pasilik studijuoti Lietuvoje" kategorija
Rūta Zentelytė


Geriausia STARtuok! vaizdo reklama - Jolanta Vainikonytė
Geriausia STARtuok! spaudos reklama - Rūta Zentelytė

Visus seminarus lankė Rosita Šimkutė

Atnaujinta (Antradienis, 24 Gegužė 2011 20:03)

 

Paskelbti geriausių STARtuok! reklamų kūrėjai

alt

Tris pavasario mėnesius trukęs STARtuok! reklamų konkursas pasibaigė. Gegužės 20 d. vyko Reklamos kūrėjų vakaras, kurio metu buvo apdovanoti geriausieji ir talentingiausieji šių metų spaudos ir vaizdo reklamų kūrėjai.

Šiltą penktadienio vakarą į jaukų Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto kiemelį sugūžėję reklamų kūrėjai ir jos mėgėjai turėjo galimybę išvysti visas šių metų STARtuok! kūrėjų pristatytas reklamas. Iš viso buvo peržiūrėta per 20 konkursinių darbų, o rėmėjų įsteigtus prizus gavo geriausios trijų kategorijų reklamos – originalios reklamos, aktyvaus laisvalaikio reklamos bei socialinės reklamos „Pasilik studijuoti Lietuvoje“. Projekto organizatoriai taip pat apdovanojo geriausių STARtuok! spaudos ir vaizdo reklamų kūrėjus. „Smagu stebėti talentingų žmonių kūrybą, ir ją įvertinti. Labai tikiuosi, kad šis jau trečius metus trunkantis konkursas paskatins kurti ir įgyvendinti savo idėjas“, – po konkurso įspūdžiais dalinosi STARtuok! vadovė Giedrė Rutkauskaitė. Reklamų vakarą pagardino gyvas jaunimo grupės „No Disc“ koncertas bei saldus STARtuok! tortas.

alt

„Mūsų komisija, kurią sudarė seminarų lektoriai ir kiti reklamų profesionalai, išrinko pačias geriausias reklamas, kurių kūrėjai gali pelnytai didžiuotis geriausio reklamų konkurso STARtuok! kūrėjo vardu“, – tvirtino G. Rutkauskaitė. Norą kurti išreiškę ir komisijos įvertinti kūrėjai atskleidė skirtingas motyvaciją kurti. „Mano apsisprendimą kurti reklamą ir pačią reklamos idėją paskatino nepasisekimas bandant išvykti studijuoti į užsienį su mainų programa. Dabar atrodo juokinga, tačiau mano reklama gimė kaip atsakas į liūdesį, apėmė noras ir kitus paskatinti likti Lietuvoje, tuo parodant, kad čia yra geriausia vieta kurti savo ateitį“, – sakė geriausios spaudos reklamos bei geriausios kategorijos reklamos „Pasilik studijuoti Lietuvoje“ autorė Rūta Zentelytė. Už geriausią originalią bei geriausią vaizdo reklamą apdovanota ir jau ne pirmus metus konkurse dalyvaujanti Jolanta Vainikonytė taip pat džiaugėsi STARtuok! suteikta galimybe parodyti save ir savo kūrybą. Mergina patvirtino šios progos ir kitais metais.

STARtuok! reklamų konkursas šiais metais surengė keturis reklamai skirtus interaktyvius seminarus, kuriuos vedė žymiausi Lietuvoje reklamos specialistai, o jų pasiklausyti iš viso atėjo daugiau nei 600 studentų bei moksleivių. Taip pat buvo surenktos dvejos reklamų kūrimo dirbtuvės, kurių metu visi norintys turėjo išskirtinę galimybę patys sudalyvauti vaizdo bei spaudos reklamų kūrimo procese.

Agnė Sabaliauskaitė

Atnaujinta (Trečiadienis, 25 Gegužė 2011 10:11)

 

STARtuok! apdovanos geriausius

Beveik tris mėnesius trukęs trečiasis reklamų konkursas STARtuok! pasiekė finišo tiesiąją. Jau gegužės 20 d. visi studentai, moksleiviai ir tiesiog reklamos mėgėjai kviečiami į Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete vyksiantį galutinį renginį.

Renginyje bus rodomos visos šių metų STARtuok! reklamų konkurso kūrėjų reklamos bei vyks geriausiųjų apdovanojimai, kuriuos išrinks kompetetingoji reklamos specialistų komisija. Projekto rėmėjai apdovanos trijų skirtingų kategorijų reklamų laimėtojus, o organizatoriai įteiks specialius prizus originaliausiems STARtuok! vaizdo ir spaudos reklamų kūrėjams. Reklamų vakarą pagardins gyvas jaunimo muzikos grupės „No Disc“ pasirodymas, kurie pažadėjo visus užvesti skambiais funk – disco – rock ritmais. Na, o renginio pabaigoje vyks saldžiojo STARtuok! torto dalybos.

„Sunku patikėti, kad projektas tuoj baigsis. Viskas, dėl ko mes kaip komanda dirbome, yra šis renginys. Stengėmės skatinti žmones kurti reklamas, seminarų ciklu įkvėpėme jiems naujų įdėjų ir ryžto, sudominome reklamos kūrimo dirbtuvėmis. Na, o reklamų kūrėjų vakaras jau nebe mūsų, o pačių kūrėjų darbo vaisius, kurį mes su malonumu pristatysime ir įvertinsime“, – sakė projekto vadovė Giedrė Rutkauskaitė.

Taigi visi, neabejingi STARtuok!, muzikai ir saldumynams, laukiami VU KHF kiemelyje, gegužės 20 d., penktadienį, 20:00.

.

Pajusk tikrą pavasarį su STARtuok!

Agnė Sabaliauskaitė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2011 23:37)

 

Reklamos kūrėjų vakaras

alt

Atnaujinta (Antradienis, 17 Gegužė 2011 21:28)

 
More Articles...
Draugai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai
 • Rėmėjai